MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniatuurstroombreker
Produkbesonderhede
Die CMTB1-63 miniatuurstroombreker word algemeen in elektriese stelsels gebruik vir beskerming teen oorbelasting en kortsluitings. Die MCB kan ook gebruik word as 'n ongereelde oordrag en omskakeling van kragstelsels. Die miniatuurstroombrekers is geskik vir 'n wye reeks toepassings, van residensieel tot industrieel, en word algemeen gebruik in beligting-, verwarmings- en motorbeheerstroombane.
| Produknaam | Miniatuurstroombreker |
| Model NR. | CMTB1-63 2P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 2P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 6000A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | CD |
| Kleur | Wit en grys |
| Diens | OEM & ODM |
Pole
Toepassing
Die miniatuurstroombrekers word wyd gebruik in geboue, residensiële toepassings, industriële toepassings, en elektriese kragoordrag.
Voordeel
1. Beskerming teen kortsluitstroom en oorbelastingstroom, kan ook gebruik word as 'n ongereelde oordrag en omskakeling van die kragstelsel.
2. Kompakte grootte: MCB's is ontwerp om klein en kompak te wees, wat hulle maklik maak om te installeer en in elektriese panele en verspreidingsborde te pas.
3. Vinnige uitskakeling: MCB's is ontwerp om vinnig uit te skakel in die geval van 'n oorbelasting of kortsluiting, wat help om skade aan elektriese toerusting en potensiële gevare vir mense te voorkom.
4. Hoë breekvermoë
Ander
Verpakking
6 stuks per binneboks, 120 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
V&A
Met ISO 9001, ISO14001 bestuurstelsel sertifikate, word die produkte gekwalifiseer deur internasionale sertifikate CCC, CE, CB.
Hoofmark
MUTAI Electric fokus op die Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark.
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












