MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniatuurstroombreker
Produkbesonderhede
Die CMTB1-63 miniatuurstroombreker kan die toestel teen kortsluiting en oorbelasting beskerm, en kan ook gebruik word as 'n ongereelde oordrag en omskakeling van die kragstelsel. Die MCB is gevorderd in struktuur, betroubaar in werkverrigting, hoë breekvermoë, elegant in voorkoms, ens. Die dop en onderdele is gemaak van materiaal met impakbestandheid en sterk vlamvertragende eienskappe.
Die MCB's is beskikbaar in enkelpool-, dubbelpool- en driepoolkonfigurasies, met elke pool wat 'n aparte stroombaan kan beskerm.
| Produknaam | MCB Miniatuurstroombreker |
| Model NR. | CMTB1-63 1P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 1P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 6000A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | CD |
| Kleur | Wit + grys |
| Diens | OEM & ODM |
Pole
Toepassing
Die MCB miniatuurstroombrekers is professioneel en word wyd gebruik in geboue, residensiële toepassings, industriële toepassings en elektriese kragoordrag.
Voordeel
1. Beskerming van kortsluitstroom en oorbelastingstroom
2. Hoë breekvermoë en vinnige uitskakeling
3. Kompakte grootte: MCB's is ontwerp om klein en kompak te wees, wat hulle maklik maak om te installeer en in elektriese panele en verspreidingsborde te pas.
Ander
Verpakking
12 stuks per binneboks, 240 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
V&A
Met ISO 9001, ISO14001 bestuurstelsel sertifikate, word die produkte gekwalifiseer deur internasionale sertifikate CCC, CE, CB.
Hoofmark
Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland ... ens.
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












