CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniatuurstroombreker
Produkbesonderhede
Die CMTB1-63 miniatuurstroombreker het 'n kortsluiting- en oorbelastingbeskermingsfunksie, en kan ook gebruik word as 'n ongereelde oordrag en omskakeling van die kragstelsel. Die MCB het kenmerke van gevorderde struktuur, betroubare werkverrigting, hoë breekvermoë, elegante voorkoms, ens. Die dop en onderdele is gemaak van materiaal met impakbestandheid en sterk vlamvertragende eienskappe.
| Produknaam | MCB |
| Model NR. | CMTB1-63 1P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1-63A |
| Pole | 1P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | C-tipe of D-tipe |
| Kleur | Wit |
| Diens | OEM en ODM |
Kromming
Pole
Voordeel
1. Beskerming van stroombane teen kortsluitstroom
2. Beskerming van stroombane teen oorbelastingstroom
3. Mooi ontwerp en maklik om te installeer
Toepassing
MCB Miniatuurstroombrekers word wyd gebruik in geboue, wonings, industriële toepassings, elektriese kragoordrag ... ens.
Ander
Verpakking
12 stuks per binneboks, 240 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
Hoofmark
Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark ... ens
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













