Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniatuurstroombreker
Produkbesonderhede
Die CMTB1-63 miniatuurstroombreker kan die toestel teen kortsluiting en oorbelasting beskerm, en dit kan ook gebruik word vir 'n ongereelde oordrag en omskakeling van die kragstelsel. Die MCB is gevorderd in struktuur, betroubaar in werkverrigting, hoë breekvermoë, elegant in voorkoms, ens. Die dop en onderdele is vervaardig van materiale wat impakbestandheid en sterk vlamvertragende eienskappe bied.
| Produknaam | MCB Miniatuurstroombreker |
| Model NR. | CMTB1-63 3P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 3P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | CD |
| Kleur | Wit + rooi |
| Diens | OEM & ODM |
Kromming
Pole
Voordeel
1. Met klein en kompakte grootte, maklik om te installeer
2. Kenmerk van kortstroom, oorbelasting, hoë breekvermoë
3. kan betroubare beskerming teen elektriese foute bied, en word getoets om aan internasionale veiligheidsstandaarde te voldoen.
Toepassing
Die MCB-produkte word wyd gebruik in bou-, residensiële, industriële toepassings, elektriese kragoordrag.
Ander
Verpakking
4 stuks per binneboks, 60 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
Hoofmark
Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark.
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













