MUTAI CMTB1LE-63 4P Residuele Stroom Bedrewe Stroombreker AARDBREKER
Produkbesonderhede
Die CMTB1LE-63-oorblywende stroombreker kan mense en krag beskerm teen elektriese skokke, kortsluitings en oorbelastingfoute. Die AOV word hoofsaaklik in kommersiële en residensiële geboue gebruik.
Dit voldoen aan die standaard van IEC61009-1.
| Produknaam | Reststroom-bediende stroombreker |
| Model Nr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standaard | IEC61009-1 |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | C of D |
| Gegradeerde oorblywende bedryfsstroom In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kromming
Omtrek- en installasie-afmetings (mm)
Voordeel
1. Beskerming van kortsluitstroom en oorbelastingstroom
2. Beskerming teen elektriese skokke: 'n Oorblywende stroombreker bespeur en onderbreek elektriese foute wat veroorsaak word deur stroomlekkasie na die grond, wat elektriese skokke en elektrokusie voorkom.
3. Vinnige reaksietyd: Hierdie stroombrekers is ontwerp om vinnig af te skakel, dikwels binne 'n fraksie van 'n sekonde, wanneer 'n elektriese fout bespeur word.
Pole
Toepassing
Die MCB miniatuurstroombrekers is professioneel en word wyd gebruik in geboue, residensiële toepassings, industriële toepassings en elektriese kragoordrag.
Ander
Verpakking
1 stuks per binneboks, 20 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
Hoofmark
MUTAI Electric plaas 'n besondere klem op die bediening van markte in die Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika en Rusland... ens.
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












