Mutai CMTB1-63 4P C-kromme Mcb miniatuurstroombreker
Produkbesonderhede
Die CMTB1-63 miniatuurstroombreker bied beskerming teen kortsluitings en oorbelastings, en kan ook gebruik word vir ongereelde kragstelseloordragte en -omskakelings. Met gevorderde strukturele ontwerp, betroubare werkverrigting, hoë breekvermoë en 'n elegante voorkoms, is die MCB 'n topgehalte-produk. Die dop en onderdele is vervaardig van materiale met sterk impakweerstand en vlamvertragende eienskappe.
| Produknaam | MCB |
| Model NR. | CMTB1-63 4P |
| Standaard | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Gegradeerde stroom in (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 3000A/4500A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | C |
| Kleur | Wit + rooi |
| Diens | OEM & ODM |
Kromming
Pole
Voordeel
1. Beskerming van stroombane teen kortsluitstroom
2. Beskerming van stroombane teen oorbelastingstroom
3. Mooi ontwerp en maklik om te installeer
Toepassing
Die MCB word wyd gebruik in geboue, residensiële, industriële toepassings, elektriese kragoordrag ... ens.
Ander
Verpakking
3 stuks per binneboks, 60 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 22*8.2*8 cm
Hoofmark
Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark ... ens.
V&A
Die MCB is gesertifiseer deur internasionale sertifikate soos CCC, CE en CB, en word ondersteun deur ISO 9001- en ISO 14001-bestuurstelselsertifikate.
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













