CMTB1-63DC 4P DC Sonkrag MCB Miniatuurstroombreker
Produkbesonderhede
CMTB1-63 GS MCB miniatuurstroombreker kan elektriese toestelle en ander lastoerusting teen oorbelasting en kortsluitingsprobleme beskerm, en die stroombaanveiligheid beskerm. Die meeste GS MCB's gebruik gelykstroomstelsels soos nuwe energie, sonkrag PV, ens. Die spanningstoestande van GS MCB's is gewoonlik van GS 12V-1000V, en die nominale stroom kan tot 63A bereik.
| Standaard | IEC/EN 60947-2 |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1A - 63A |
| Pole | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 1000V |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 6000A |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Kromtipe | C |
| Besoedelingsgraad | 3 |
| Hoogte | ≤ 2000m |
| Maksimum bedradingskapasiteit | 25 m㎡ |
| Installasie | 35mm DIN-rail |
| Lyn inkomende tipe | Bo |
Voordeel
1. Beskerming van stroombane teen kortsluitstroom
2. Beskerming van stroombane teen oorbelastingstroom
3. Hoë breekvermoë
4. Mooi ontwerp en maklik om te installeer
Pole
Toepassing
Die GS MCB miniatuurstroombrekers MCB word wyd gebruik in sommige gelykstroomstelsels soos nuwe energie, sonkrag PV, ens.
Ander
Verpakking
3 stuks per binneboks, 60 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
V&A
Met ISO 9001, ISO14001 bestuurstelsel sertifikate, word die produkte gekwalifiseer deur internasionale sertifikate CCC, CE, CB.
Hoofmark
MUTAI Electric fokus op die Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark.
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








