CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniatuurstroombreker vir sonkrag PV
Produkbesonderhede
CMTB1-63 GS MCB miniatuurstroombrekers het die funksie om elektriese toestelle en ander lastoerusting teen oorbelasting en kortsluitingsprobleme te beskerm, en kan ook die stroombaanveiligheid beskerm. Die meeste GS MCB's gebruik gelykstroomstelsels soos nuwe energie, sonkrag PV, ens. Die spanningstoestande van GS MCB's is gewoonlik van GS 12V-1000V, en die nominale stroom kan tot 63A wees.
| Standaard | IEC/EN 60947-2 |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 1P |
| Nominale spanning Ue (V) | 250V |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 6000A |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Kromtipe | C |
| Besoedelingsgraad | 3 |
| Hoogte | ≤ 2000m |
| Maksimum bedradingskapasiteit | 25 m㎡ |
| Installasie | 35mm DIN-rail |
| Lyn inkomende tipe | Bo |
Voordeel
1. Beskerm die toestel teen kortsluitingstroom en oorbelastingstroom.
2. Kompakte Grootte: GS-MCB's is ontwerp om kompak en ruimtebesparend te wees, wat hulle ideaal maak vir gebruik in klein elektriese panele en toerusting.
3. Maklike installasie: GS-MCB's is ontwerp vir maklike installasie en kan op DIN-rails of direk op 'n paneel gemonteer word.
Pole
Toepassing
Die GS MCB miniatuurstroombreker word wyd gebruik in sommige gelykstroomstelsels soos nuwe energie, sonkrag-PV, ens.
Ander
Verpakking
12 stuks per binneboks, 240 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
V&A
Met ISO 9001, ISO14001 bestuurstelsel sertifikate, en die produkte is gekwalifiseer deur internasionale sertifikate CCC, CE, CB.
Hoofmark
MUTAI Electric fokus op die Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark.
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









