CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniatuurstroombreker
Produkbesonderhede
CMTB1-63 GS MCB miniatuurstroombreker kan elektriese toestelle en ander laaitoerusting teen oorbelasting en kortsluitingsprobleme beskerm, en die stroombaanveiligheid beskerm. Die meeste GS MCB's gebruik gelykstroomstelsels soos sonkragstelsels, battery-rugsteunstelsels, nuwe energie, ens.
Die GS-miniatuurstroombrekers is 'n betroubare en koste-effektiewe oplossing vir die beskerming van GS-stroombane teen elektriese foute, en hul kompakte grootte, vinnige uitskakeling en hoë breekvermoë maak hulle 'n gewilde keuse in 'n wye reeks toepassings.
Die spanningstoestande van 'n GS-MCB is gewoonlik van GS 12V-1000V, en die nominale stroom kan tot 63A bereik.
| Standaard | IEC/EN 60947-2 |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 2P |
| Nominale spanning Ue (V) | 500V |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 6000A |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Kromtipe | C |
| Besoedelingsgraad | 3 |
| Hoogte | ≤ 2000m |
| Maksimum bedradingskapasiteit | 25 m㎡ |
| Installasie | 35mm DIN-rail |
| Lyn inkomende tipe | Bo |
Voordeel
1. Vinnige Uitskakeling: GS-MCB's is ontwerp om vinnig uit te skakel in die geval van 'n elektriese fout, wat help om skade aan toerusting en bedrading te voorkom.
2. Hoë breekvermoë: GS-MCB's is beskikbaar in 'n reeks breekvermoëns, wat beteken dat hulle hoë vlakke van stroom kan hanteer sonder om te spring.
3. Betroubare Werkverrigting: GS-MCB's is ontwerp om betroubare en konsekwente werkverrigting oor 'n lang lewensduur te bied, wat help om onderhouds- en vervangingskoste te verminder.
4. Maklike installasie: GS-MCB's is ontwerp vir maklike installasie en kan op DIN-rails of direk op 'n paneel gemonteer word.
Pole
Toepassing
Die GS MCB miniatuurstroombrekers MCB word wyd gebruik in sommige gelykstroomstelsels soos nuwe energie, sonkrag PV, ens.
Ander
Verpakking
6 stuks per binneboks, 120 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
V&A
Met ISO 9001, ISO14001 bestuurstelsel sertifikate, word die produkte gekwalifiseer deur internasionale sertifikate CCC, CE, CB.
Hoofmark
MUTAI Electric fokus op die Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark.
Hoekom ons kies
1. Met meer as 10 jaar ondervinding in die vervaardiging van produkte van MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... ens.
2. Voltooide industriële ketting van komponentproduksie tot volledige produkte-montering, toetsing en onder roetinebeheer.
3. Met ISO 9001, ISO14001 bestuurstelsel sertifikate, word die produkte gekwalifiseer deur internasionale sertifikate CCC, CE, CB.
4. Professionele tegniese span, kan OEM- en ODM-diens lewer, kan mededingende pryse lewer.
5. Vinnige afleweringstyd en goeie na-verkope diens.
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










