CMTB1-63DC 3P DC Sonkrag MCB Miniatuurstroombreker
Produkbesonderhede
CMTB1-63 DC MCB miniatuurstroombrekers is beskikbaar in verskeie groottes en graderings, en hulle kan in 'n wye reeks toepassings gebruik word, insluitend sonkragstelsels, battery-rugsteunstelsels, mariene en motorvoertuigstelsels, en industriële masjinerie.
Die spanningstoestande van 'n GS-MCB is gewoonlik van GS 12V-1000V, en die nominale stroom kan tot 63A bereik.
| Standaard | IEC/EN 60947-2 |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1A-63A |
| Pole | 3 |
| Nominale spanning Ue (V) | 750V |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 6000A |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Kromtipe | C |
| Besoedelingsgraad | 3 |
| Hoogte | ≤ 2000m |
| Maksimum bedradingskapasiteit | 25 m㎡ |
| Installasie | 35mm DIN-rail |
| Lyn inkomende tipe | Bo |
Voordeel
1. Beskerming teen oorbelasting en kortsluiting
2. Uitskakeleienskappe: GS-MCB's het 'n ander uitskakeleienskap in vergelyking met WS-MCB's as gevolg van die verskillende aard van GS-spanning.
3. Spanningsgradering: GS-MCB's het 'n spanningsgradering spesifiek vir GS-stroombane, wat tipies wissel van 12V tot 1000V GS.
4. Boogonderbreking: GS-MCB's is ontwerp om GS-boë te onderbreek, wat anders optree as WS-boë.
Pole
Toepassing
Die GS MCB miniatuurstroombrekers word wyd gebruik in sommige gelykstroomstelsels, soos nuwe energie, sonkrag PV, kragsentrales en industriële fasiliteite ... ens.
Ander
Verpakking
4 stuks per binneboks, 80 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
V&A
Met ISO 9001, ISO14001 bestuurstelsel sertifikate, word die produkte gekwalifiseer deur internasionale sertifikate CCC, CE, CB.
Hoofmark
MUTAI Electric fokus op die Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark.
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











