MUTAI CMTB1LE-63 3P Residuele Stroom Bedrewe Stroombreker AARDBREKER
Produkbesonderhede
'n Residuele stroombreker met oorstroombeskerming (ARB) is 'n elektriese veiligheidstoestel wat die funksies van 'n residuele stroombreker (ARB) en 'n miniatuurstroombreker (MKB) in 'n enkele eenheid kombineer.
Die CMTB1LE-63-oorblywende stroombreker kan mense en krag beskerm teen elektriese skokke, kortsluitings en oorbelastingfoute. Die AOV word hoofsaaklik in kommersiële en residensiële geboue gebruik. Dit voldoen aan die standaard van IEC61009-1.
| Produknaam | RCBO Residuele stroombreker |
| Model Nr. | CMTB1LE-63 3P |
| Standaard | IEC61009-1 |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 3P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | CD |
| Gegradeerde oorblywende bedryfsstroom In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kromming
Omtrek- en installasie-afmetings (mm)
Voordeel
1. Beskerming van stroombane teen kortsluitstroom, oorbelastingstroom en aardlekbeskerming
2. Maklik om te installeer: AOV's is tipies kompak en maklik om te installeer, wat hulle ideaal maak vir gebruik in klein ruimtes of beknopte areas.
Pole
Toepassing
Die MCB miniatuurstroombrekers is professioneel en word wyd gebruik in geboue, residensiële toepassings, industriële toepassings en elektriese kragoordrag.
Ander
Verpakking
2 stuks per binneboks, 40 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
Hoofmark
MUTAI Electric fokus op die Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark.
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













