MUTAI CMTB1LE-63 2P Residuele Stroombediende Stroombreker AARDBEKERS
Produkbesonderhede
Die AOV beskerm teen die gevare van elektriese skok en brande wat veroorsaak word deur aardfoute en oorstrome. Dit bespeur en onderbreek stroomlekkasies na die grond, algemeen bekend as oorstrome, wat kan voorkom as gevolg van foutiewe bedrading, beskadigde isolasie of foutiewe elektriese toerusting. Daarbenewens beskerm dit ook teen oorstrome, wat veroorsaak kan word deur kortsluitings of oorbelaste stroombane.
AOV's word algemeen in residensiële en kommersiële geboue, sowel as in industriële toepassings, gebruik. Hulle is veral nuttig in situasies waar individuele stroombaanbeskerming benodig word, soos in kombuise, badkamers en ander areas waar elektriese toerusting waarskynlik met water in aanraking sal kom.
| Produknaam | RCBO Residuele stroombreker |
| Model Nr. | CMTB1LE-63 2P |
| Standaard | IEC61009-1 |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 2P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | CD |
| Gegradeerde oorblywende bedryfsstroom In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kromming
Omtrek- en installasie-afmetings (mm)
Voordeel
1. Beskerming van stroombane teen kortsluitstroom
2. Beskerming van stroombane teen oorbelastingstroom
3. Beskerming van aardlekbeskerming
Pole
Toepassing
Die MCB word wyd gebruik in geboue, residensiële, industriële toepassings, elektriese kragoordrag.
Ander
Verpakking
3 stuks per binneboks, 60 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
Hoofmark
Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark ... ens
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












