MUTAI CMTB1LE-63 1P N Residuele Stroombediende Stroombreker AARDBEKERS
Produkbesonderhede
Die CMTB1LE-63-oorblywende stroombreker kan mense en krag beskerm teen elektriese skokke, kortsluitings en oorbelasting. Die AOV word hoofsaaklik in kommersiële en residensiële geboue gebruik. Dit voldoen aan die standaard van IEC61009-1.
Die CMTB1LE-63 RCBO is van toepassing vir AC50/60HZ, nominale spanning 230V/240V/400V/415V en nominale stroom tot 63A.
| Produknaam | RCBO |
| Model Nr. | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standaard | IEC61009-1 |
| Gegradeerde stroom in (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pole | 1P+N |
| Nominale spanning Ue (V) | 230V |
| Gegradeerde frekwensie | WS 50/60Hz |
| Gegradeerde kortsluitkapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Gegradeerde impulsweerstandspanning Uimp | 4000V |
| Omgewingstemperatuur | -20℃~+40℃ |
| Tipe oombliklike vrystelling | CD |
| Gegradeerde oorblywende bedryfsstroom In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kromming
Omtrek- en installasie-afmetings (mm)
Voordeel
1. Beskerming van stroombane teen kortsluiting, oorbelasting en aardlekkasie
2. Maklike installasie: Reststroombrekers kan in enige stroombrekerpaneel of elektriese boks geïnstalleer word, wat hulle maklik maak om te installeer.
3. Sensitiwiteit: Hulle kan selfs klein hoeveelhede stroomlekkasie na die grond opspoor
Pole
Toepassing
Die MCB miniatuurstroombrekers is professioneel en word wyd gebruik in geboue, residensiële toepassings, industriële toepassings en elektriese kragoordrag.
Ander
Verpakking
4 stuks per binneboks, 80 stuks per buitenboks.
Afmetings per buiteboks: 41*21.5*41.5 cm
Hoofmark
MUTAI Electric fokus op die Midde-Ooste, Afrika, Suidoos-Asië, Suid-Amerika, Rusland-mark.
Hoekom ons kies
Foon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












